A9 TV’nin Feriye Sarayı’ndaki Muhteşem Daveti (20 Haziran 2018, Feriye Sarayı) – Video

A9TV’den Muhteşem Bir Gece Daha….

A9TV’nin Feriye Sarayı’nda düzenlediği Bayram Sonrası Davetinde yıldızlar geçidi vardı. Türk Sanat Müziği’nin duayen ismi kıymetli sanatçı Muazzez Abacı, arabesk müziğin sultanı Kibariye, Türk pop müziği sanatçısı Ebru Polat’ın sahne aldığı gecede saz heyetinin şefi ise ünlü keman ve ud virtüözü İlyas Tetik idi. Bu değerli sanatçılarımıza ayrıca konuklar arasında bulunan Semiha Yankı, Ayşe Mine, Ayhan Aşan gibi kıymetli sanatçılar da sahnede şarkılarla eşlik ettiler.

İstanbul Boğazı’nın en güzel yerlerinden birinde bulunan Feriye Sarayı’ndaki A9TV davetine Bülent Özveren, Mustafa Sağyaşar, Yusuf Sezgin, Reyhan Cansu, Rumelili Cüneyt, Çılgın Sedat, Ankaralı Yasemin, Gülbin Vardar, Mustafa Erbil, Ali Eşitmez gibi sanatçılar ve ünlülerin yanı sıra iş dünyasının önde gelen isimleri, akademisyenler, siyasetçiler, hukukçular, doktorlar, sivil toplum örgütlerinin temsilcileri ve medya dünyasından çok sayıda konuk katıldı. 350’den fazla konuğun katıldığı gecede müzik, dans ve eğlence gecenin ilerleyen saatlerine kadar devam etti.

Seçkin konukların katılımıyla yaşanan muhteşem gecede Muazzez Abacı Hanımefendi ve Kibariye Hanımefendi’nin size yönelik candan sevgi dolu sözleri ve övgüleri de çok dikkat çekti. Siz sanatçıların her birine şarkılarında eşlik ettiniz. Davete katılımınız sırasında ve şarkılara eşlik ettiğiniz anlarda Feriye Sarayı’nda yaşanan coşku ve konukların yoğun alkışları da gecenin önemli anları arasındaydı.